Зачем Авакову, Пашинскому и Жданову "титушки"

0

Зачем Авакову, Пашинскому и Жданову "титушки"
Зачем Авакову, Пашинскому и Жданову "титушки"

Оприлюднений Андрієм Портновим запис вже другої задушевної телефонної розмови між народним депутатом України Сергієм Пашинським і тодішнім першим заступником Дніпропетровської облдержадміністрації Геннадієм Корбаном вимагає докладного коментарю, цитує "Резонанс" журналіста Володимира Бойка.

 

Ще б пак: у розмові йдеться про те, як у березні 2015 року Пашинський звернувся до Корбана з проханням посприяти звільненню з-під варти Віктора Науменка – заступника голови Дніпропетровської обласної ради часів Януковича, арештованого за підозрою у сприянні «тітушкам» і причетності до організації побиття учасників акції протесту під Дніпропетровською ОДА 26 січня 2014 року

 

 

Невдовзі після цього дзвінка Науменко вийшов на волю й Пашинський знову зателефонував Корбану, дякуючи за допомогу в цьому делікатному питанні.

 

 

Дуже шкода, що ми не почули з цього приводу голос полум’яної секретарки Пашинського, народної депутатки України Тетяни Чорновол. З незрозумілих причин вона досі не оголосила оприлюднені Портновим записи хвальшивкою (с). І дійсно бо: як можна вірити, що на другому році Революції Гідності люди, які не мають жодного відношення до відправлення правосуддя, по телефону вирішують між собою, кому й на яких умовах слід обрати той чи інший запобіжний захід? – Хіба Пашинський заради цього мерз на Майдані?

А допоки мовчить Чорновол, прокоментую я.

Власне, у розмові між Пашинським і Корбаном йдеться про те, що 26 січня 2014 року в ході акції протесту під Дніпропетровською ОДА від «тітушек» постраждало кілька десятків людей, при цьому міліція затримувала не нападників, а учасників віче. І це не дивно: як виявилось, «тітушками» були члени банформування Данила Воловича, яких розмістили в будинку Дніпропетровської ОДА та озброїли заступник голови ОДА Ростислав Ботвинов і заступник голови Дніпропетровської облради Віктор Науменко.

Так ось, «Народний фронт» (а Пашинський, телефонуючи Корбану, виконував партійне завдання) домігся не тільки звільнення з-під варти Науменка. Після втечі Януковича банда Воловича перейшла під оруду міністра внутрішніх справ Авакова, а «тітушки», які брали участь у бойні під Дніпропетровською ОДА, зараз обласкані новою владою та влаштовані на роботу в Міністерстві молоді та спорту України.

Зокрема, наказом міністра молоді та спорту України Ігоря Жданова від 14.03.2016 р. на посади старших тренерів з дзюдо Мінмолодьспорту прийнято Валентина Грекова (1976 р.н.) та Сергія Плієва (1989 р.н.). Це – ватажки бандформування Воловича, які били громадських активістів у Дніпропетровську не тільки 26 січня 2014 року,

 

 

але й 25 листопада та 8 травня 2013 року:

 

 

Навіщо Аваков, Пашинський і Жданов працевлаштовують «тітушек» і забезпечують їм зарплатню за рахунок державного бюджету й недоторканність за вчинені раніше злочини – очевидно.

Як вихвалявся той же ж Пашинський у розмові з Корбаном, він з соратниками збирається захоплювати владу в Україні. Але що цікаво: Аваков, Пашинський і Жданов люди не бідні. Той же ж Жданов, наприклад, обклав поборами всіх спортсменів і не допускає до державних змагань тих учасників, які не вступили в одну з псевдо-громадських організацій, що створені чиновниками Мінмолодьспорт, і не сплатили «безповоротну фінансову допомогу». Я вже не кажу про історії на кшталт продажу Ждановим і його першим заступником Гоцулом кримських легкоатлетів у Росію за 170 тис. доларів. Тим не менш, «тітушек» типу Грекова чи Плієва Жданов утримує не своїм коштом, а на гроші українських платників податків.

До речі, якщо хто призабув, як Жданов став активістом «Народного Фронту» і взявся працевлаштовувати «тітушек» на прохання Пашинського та Авакова, нагадую: це пройдисвіт усе своє життя тинявся по партійних штабах, заробляючи написанням безглуздих агітаційних прокламацій на кшталт «10 кроків назустріч людям» Віктора Ющенка. У 2014 році він очолював виборчий штаб Юлії Тимошенко й пройшов по списку «Батьківщини» до Верховної Ради.

У першому коаліційному уряді взірця 2014 року «Батьківщина» отримала за квотою два міністерства – екології та природних ресурсів і молоді та спорту. Зрозуміло, що обидві ці квоти Тимошенко продала. Мінекології в Юлії Володимирівни купив нині збіглий народний депутат Онищенко-Кадиров (втім, останній стверджує, що він лише виконував доручення Порошенка на комісійних засадах), Мінмолодьспорт – Яценюк, Аваков, Пашинський і Ко. Фактично Міністерством молоді та спорту України з того часу керує перший заступник міністра Гоцул – партійний функціонер «Народного Фронту», а щоби продаж міністерства не так кидалась у очі, міністром був призначений Жданов від «Батьківщини».

Але Ігор Олександрович дуже швидко зрозумів, на кого треба гавкати, а в кого – лизати. Ставши міністром, він показав смачну дулю своїй благодійниці та став ревно обслуговувати Авакова й Пашинського, записавшись у «Народний Фронт». Ну, а телефонна розмова Пашинського та Корбана про необхідність випустити на волю Віктора Науменка – то лише епізод у комбінації по звільненню від відповідальності «тітушек» за злочини трирічної давнини.

На фотографіях, що подані нижче – працевлаштовані Ждановим у Мінмолодспорті «тітушки» Греков і Плієв з банди Воловича, ідентифіковані як учасники нападу на громадських активістів. Саме «за співпрацю» з цими особами за ґратами опинився екс-заступник голови Дніпропетровської облради Віктор Науменко, про звільнення якого клопотався Пашинський.

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

1

 

sled.net.ua


Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
Сдаст ли Роман Насиров «серого кардинала» таможни / 21.03.2017
Сдаст ли Роман Насиров «серого кардинала» таможни
Главный фискал может утащить за собой на дно «смотрящего» за таможней Геннадия Р… Подробнее
Что помогает оставаться на своем посту проворовавшемуся губернатору Ленинградской области Александру Дрозденко / 17.03.2017
Что помогает оставаться на своем посту проворовавшемуся губернатору Ленинградской области Александру Дрозденко
Александр Дрозденко руководит Ленинградской областью уже пять лет. Но до сих пор… Подробнее
Партнер Кума. Как поимели блокаду смотрящие Порошенко - Кононенко, Кропачев и Насалик / 16.03.2017
Партнер Кума. Как поимели блокаду смотрящие Порошенко - Кононенко, Кропачев и Насалик
Ну что, украинцы, развели вас как последних лохов. Оцените красоту игры, как нап… Подробнее
Три круга дотаций Рината Ахметова / 16.03.2017
Три круга дотаций Рината Ахметова
Блокада ОРДЛО начиналась под лозунгами освобождения пленных, но обсуждение темы … Подробнее
По стопам Вороненкова. Мошенник Андрей Биржин готовится к побегу в Украину от российского суда / 15.03.2017
По стопам Вороненкова. Мошенник Андрей Биржин готовится к побегу в Украину от российского суда
Владелец «Глоракс Девелопмент» Андрей Биржин возможно скроется за гр… Подробнее
Главу "Укртатнафты" объявили в розыск / 14.03.2017
Главу "Укртатнафты" объявили в розыск
Правоохранители разыскивают Павла Овчаренко, который занимает должность главы пр… Подробнее
Депутаты криворожского горсовета от "Силы людей" подали в суд на свою избирательницу / 01.03.2017
Депутаты криворожского горсовета от "Силы людей" подали в суд на свою избирательницу
Депутаты криворожского городского совета от партии "Сила людей" С.Сова, Ю.Морозо… Подробнее
ГП Кировгеология обязали передать окружению Авакова два этажа режимного здания / 28.02.2017
ГП Кировгеология обязали передать окружению Авакова два этажа режимного здания
Хозяйственный суд Киева принял решение, которым обязал казенное предприятие Киро… Подробнее
«Золотая жизнь» владельцев обанкротившегося холдинга «Яшма» / 28.02.2017
«Золотая жизнь» владельцев обанкротившегося холдинга «Яшма»
История с банкротством известной ювелирной сети «Яшма-золото» близит… Подробнее
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Где больше всего бандитов и коррупционеров?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте