Парасюка заарештують за побиття працівника СБУ на Львівщині?

0

Парасюка заарештують за побиття працівника СБУ на Львівщині?
Парасюка заарештують за побиття працівника СБУ на Львівщині?

Українські ЗМІ не раз повідомляли, що влада готує цілу серію затримань відомих політиків-корупціонерів, причому це мають бути не тільки одіозні регіонали, але й свої – представники опозиції та навіть коаліції.

Це звучало із вуст працівників прокуратури і, навіть, самого Петра Порошенка. Мосійчука, Корбана, Лукаш вже затримували. Вони вже не за гратами (це окрема історія), але резонанс відбувся. Хто ж наступний?

Кілька разів проскочила інформація, що наступними жертвами можуть бути Олег Ляшко та Андрій Лозовий – мовляв прокуратура «має зуб» на представників Радикальної партії. Власне радикали таку інформацію самі поширювали. Про підозри щодо свого арешту почав говорити і Володимир Парасюк. Мовляв є порушена проти нього кримінальна справа, тому це тільки справа часу. Що ж мав на увазі цей народний депутат?

Виявляється, що дійсно нема диму без вогню. Як повідомляє Наша Версія, в мережу Інтернет потрапив рапорт побитого народним депутатом Володимиром Парасюком… працівника СБУ. За вказаною у цьому документі інформацією, до начальника УСБ України у Львівській області надійшло звернення від ветеранів ДП «Жовківське лісове господарство» про самовільні вирубки в лісах вказаного державного підприємства за участі його директора Сохнацького Степана Степановича. Цим листом, нібито, ветерани лісництва просять місцеву СБУ допомогти у боротьбі з лісовим браконьєрством, бо інші структури їх звернення просто ігнорують.

Далі фабула цієї історії розвивається дуже детективним чином. Працівник СБУ Ігор Масик виїжджає, з представником екологічної інспекції, для здійснення перевірки у згадане лісництво. Однак, про цей виїзд якось стало відомо директору лісгоспу, і він, разом з народним депутатом Володимиром Парасюком, теж їдуть на місце незаконних вирубок і знаходять там представника СБУ. Далі між ними виникає конфлікт, який провокує сам народний депутат. За словами працівника СБУ, Парасюк разом з невідомими особами та своїм помічником, вияснив мету перебування Масика на території лісгоспу та почав погрожувати йому… розстрілом.

«Якщо ти будеш робити якісь рухи на телебаченні чи заяви в правоохоронні органи, нічого не доб’єшся, бо я народний депутат і повірять мені. Я знаю, де ти живеш, вивезу в ліс, розстріляю і закопаю», – йдеться в документі про пряму мову нардепа до працівника СБУ. 

 

Далі – ще веселіше. Як йдеться в документі, Володимир Парасюк вчинив заподіяння працівнику правоохоронного органу легких тілесних ушкоджень, що надалі було підтверджено медичним оглядом, проведеним терапевтом ВМС УСБУ у Львівській області. За словами Ігоря Масика, народний депутат Парасюк, разом зі своїм помічником, повалили його на землю, заламали руки та погрожували розправою. Також вони викрали особистий мобільний телефон працівника СБУ і не повернули до сьогодні.

«Парасюк В., разом зі своїми спільниками вивезли мене на околицю лісу, де утримували близько 30 хвилин. Далі приїхало 2 автомобіля марки «Рено» та «Форд», і депутат силоміць заштовхав у автомобіль марки «Рено». Під час слідування у вказаному автомобілі, Парасюк В. постійно застосовував до мене фізичну силу шляхом нанесення ударів рукою в обличчя та стискував руками в області шиї, у зв’язку з чим я не мав можливості вільно дихати», — розповів Ігор Масик в рапорті. Після цього, мовляв, народний депутат Володимир Парасюк привіз працівника СБУ Ігоря Масика до адміністративного приміщення Управління СБ України у Львівській області, де у присутності військовослужбовців РСВ Управління заявив, що доставив терориста.

Чия тут правда – розібратись поки що важко. З одного боку не віриться у «пухнастість» працівників місцевого СБУ, які кинулись на перший крик про допомогу та взялись рятувати дерева. Крім того, наші джерела стверджують, що заява ветеранів лісництва – анонімна, тобто прослідкувати хто її писав та навіщо – вже не можливо.

З іншого боку всі знають характер і натуру народного депутата Парасюка, якому зірватись нічого не вартує, тому картинка мордобою та запихання в багажник автомобіля - уявляється достовірно і яскраво. Інша справа, що це не менш, а може й більш кримінальне діяння. Погодьтесь, наводити законний лад у лісництві, одночасно порушуючи закон, – це нонсенс.

Тому, за логікою цієї історії, проти народного депутата Володимира Парасюка дійсно можуть бути відкриті кримінальні провадження – за фактом викрадення людини та її побиття. Чим закінчиться ця історія, оголошенням про підозру та черговим затриманням, чи все «замнуть» і домовляться – покаже час.

knk.media


Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
Над семьей Юсуфовых сгущаются тучи: после 25-го убийства силовик Яшкин сошел с ума / 13.12.2017
Над семьей Юсуфовых сгущаются тучи: после 25-го убийства силовик Яшкин сошел с ума
На фоне возможной депортации Аслана Гагиева в психиатрическую клинику помещен ва… Подробнее
Для сокрытия доходов Насиров создал «финансовую империю», которая насчитывает более 60 компаний / 12.12.2017
Для сокрытия доходов Насиров создал «финансовую империю», которая насчитывает более 60 компаний
Для сокрытия доходов отстраненный от должности главы Государственной фискальной … Подробнее
Банкинг Игоря Юсуфова: деньги ВТБ и аффилированный заём? / 11.12.2017
Банкинг Игоря Юсуфова: деньги ВТБ и аффилированный заём?
Одним из наших ключевых героев стал миллиардер из списка Forbes, владелец группы… Подробнее
Проворовавшийся олигарх Жеваго хочет купить телеканал Яценюка / 04.12.2017
Проворовавшийся олигарх Жеваго хочет купить телеканал Яценюка
Народный депутат и украинский олигарх Константин Жеваго намерен приобрести телек… Подробнее
Экспобанк - финансовая пирамида Игоря Кима / 04.12.2017
Экспобанк - финансовая пирамида Игоря Кима
Банкир переступает стоп-линию? Его финансовая пирамида идёт к краху? Подробнее
Экс-министра энергетики Игоря Юсуфова обвиняют в заказном убийстве известного бизнесмена / 03.12.2017
Экс-министра энергетики Игоря Юсуфова обвиняют в заказном убийстве известного бизнесмена
На минувшей неделе австрийский суд отказался экстрадировать в Россию одного из с… Подробнее
Воровство, грабежи и убийства: как львовский бандит Ростислав Кисиль умело маскируется под уважаемого бизнесмена / 29.11.2017
Воровство, грабежи и убийства: как львовский бандит Ростислав Кисиль умело маскируется под уважаемого бизнесмена
Уже почти месяц прошел с тех пор, как трудовой коллектив государственного предпр… Подробнее
Владимир Ресин - отец тотальной коррупции и кумовства / 28.11.2017
Владимир Ресин - отец тотальной коррупции и кумовства
25 апреля 2014 года участники дорожного движения и прохожие на столичном Кутузов… Подробнее
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Где больше всего бандитов и коррупционеров?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте