Стало відомо чому суддя Карабань не притягнутий до відповідальності

0

Стало відомо чому суддя Карабань не притягнутий до відповідальності
Стало відомо чому суддя Карабань не притягнутий до відповідальності

Одіозний суддя Печерського суду залишається на посаді і продовжує виносити злочинні вироки у гучних справах.

Знаходячись під загрозою десятків кримінальних справ про корупцію та злочинні дії, суддя Володимир Карабань залишається зручним для усіх режимів, і слухняно виконує усі найбрудніші доручення у судових справах, передає ІНФОРМАТОР.

Суддя Володимир Миколайович Карабань зараз став відомим широкому загалу через участь у численних політичних розправах та неадекватних судових вироках над політичними в’язнями нового режиму. При цьому, його особа вже більше десятиліття входить до списку персон у суддівських мантіях, яких намагалися люструвати та засудити за численні злочини.

Так, ще у 2007 році президент Віктор Ющенко включив його до списку суддів, які порушили присягу і підлягають звільненню. Однак, вже тоді у нього виявилися впливові заступники у “Партії регіонів”, і Карабаня зберегли на посаді для винесення нових одіозних рішень.

Не зважаючи на численні факти корупційних та тяжких кримінальних діянь, Володимир Карабань 17.06.2009 обирається суддею безстроково. Це стало шоком для багатьох, але згодом стало відомо, за що його наділили такими повноваженнями: під час реваншу “Партії регіонів” він бере участь у політичних розправах над опонентами. Так, після приходу до влади він займається політичним переслідуванням адвоката Ю. Тимошенко С. Власенка. При цьому, йому допомагає у процесі одіозна І. Отрош, яка втекла до Криму і служить російським окупантам. Також Володимир Карабань бере участь у розгляді справи Юрія Луценка, яку більшість правозахисників визнали політичним переслідуванням.

У часи ж Януковича Володимир Карабань протягує свою нову молоду дружину Яну на впливову посаду у “клані донецьких”. Так, 2012 року її призначають на високу посаду у господарський суд Донецької області. Зрозуміло, що в таке крісло не могла потрапити випадкова людина, що свідчить про її зв’язки з кримінальним угрупованням “Партія регіонів”. Однак, варто зауважити, після початку боїв на Донбасі Володимир Карабань посприяв, щоб його молоду дружину перевели з Донбасу до Києва на посаду судді господарського суду столиці. Відповідний указ про це Порошенко підписав у липні 2014 року. За інформацією правоохоронців, Яна Карабань зберігає свій вплив на окупованій території і лобіює інтереси контрабандистів та донецької мафії як на окупованих, так і на звільнених територіях.

Після втечі Януковича Володимира Карабаня влада лобіює, і він, попри численні вимоги громадськості, залишається на своїй посаді. При цьому він виносить блюзнірські рішення з розгляду справ по “беркутівцях”, які били автомайданівців. Тоді він заявив, що у нього “більш нагальні провадження”, і всіляко затягував розгляд цих справ. Після цього він продовжує виносити немотивовані виправдовувальні вироки представникам “Партії регіонів”.

Наступне злочинне рішенням Карабань виніс 27 серпня 2015 року: без присутності прокурорів він випустив під заставу 80 000 гривень колишнього старшого прокурора Печерської прокуратури Павла Козлова, який брав участь у пограбуванні ювелірного магазину “Графф” у Києві.

Також Володимир Карабань не гребує звичайними “віджимами” квартир у центрі Києва. Так, саме одіозний суддя виніс невмотивоване судове рішення по відбиранню квартири по вулиці Івана Кудрі у одного з воїнів. За подібні вироки на мафіозного суддю написали надзвичайну кількість скарг, однак, президент та Генпрокуратура не зважають на подібне, і залишають його на посаді для продовження винесення потрібних для них судових рішень.

Разом із тим, Володимир Карабань виносить невмотивовані судові рішенні у справах політв’язнів: саме він виносив вироки “свободівцю” Юрію Сиротюку та “чоркомівцю” Богдану Тицькому. При цьому останньому він зачитав вирок, коли Тицький був непритомний через зламану міліціонерами руку. За це народний депутат від Радикальної партії Ігор Мосійчук назвав його “ублюдком”.

Згодом Володимир Карабань, не зважаючи на власне конфлікт з народним обранцем і відверту неприязнь до нього, включається до групи суддів, які виносять вироки Ігорю Мосійчуку.

Як бачимо, суддя Володимир Карабань є типовим представником старого корпусу суддів-мафіозі. Як старій, так і новій владі він зручний завдяки численним справам, які можна розглянути у будь-який момент. Саме тому він залишається зручним суддею, який може винести будь-яке, навіть безглузде рішення. Окрім цього, родина Карабанів досі зберігає зв’язки та впливи на старі мафіозні структури у бандформуванні “Партія регіонів”. У Києві та в окупованому Донецьку Володимир та Яна Карабань підтримують діяльність корупційних та контрабандних схем, які допомагають їм збагачуватись і залишатися потрібними системі.

Отже, з огляду на вказане можна зробити висновки, що Володимира Карабаня та його дружину Яну не люструють. Принаймні, за цієї влади. Інакше б він вже давно сидів на лаві підсудних за скоєні злочини.

Святослав Самовидець.

Информатор


Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
Банкинг Игоря Юсуфова: деньги ВТБ и аффилированный заём? / 11.12.2017
Банкинг Игоря Юсуфова: деньги ВТБ и аффилированный заём?
Одним из наших ключевых героев стал миллиардер из списка Forbes, владелец группы… Подробнее
Проворовавшийся олигарх Жеваго хочет купить телеканал Яценюка / 04.12.2017
Проворовавшийся олигарх Жеваго хочет купить телеканал Яценюка
Народный депутат и украинский олигарх Константин Жеваго намерен приобрести телек… Подробнее
Экспобанк - финансовая пирамида Игоря Кима / 04.12.2017
Экспобанк - финансовая пирамида Игоря Кима
Банкир переступает стоп-линию? Его финансовая пирамида идёт к краху? Подробнее
Экс-министра энергетики Игоря Юсуфова обвиняют в заказном убийстве известного бизнесмена / 03.12.2017
Экс-министра энергетики Игоря Юсуфова обвиняют в заказном убийстве известного бизнесмена
На минувшей неделе австрийский суд отказался экстрадировать в Россию одного из с… Подробнее
Воровство, грабежи и убийства: как львовский бандит Ростислав Кисиль умело маскируется под уважаемого бизнесмена / 29.11.2017
Воровство, грабежи и убийства: как львовский бандит Ростислав Кисиль умело маскируется под уважаемого бизнесмена
Уже почти месяц прошел с тех пор, как трудовой коллектив государственного предпр… Подробнее
Владимир Ресин - отец тотальной коррупции и кумовства / 28.11.2017
Владимир Ресин - отец тотальной коррупции и кумовства
25 апреля 2014 года участники дорожного движения и прохожие на столичном Кутузов… Подробнее
Модульбанк выгодный банк для торговли инсайдами ЦБ или просто место, где Аветисян может отсидеться / 26.11.2017
Модульбанк выгодный банк для торговли инсайдами ЦБ или просто место, где Аветисян может отсидеться
Интернет-услуги все больше проникают в банковский бизнес. Не обошло увлечение со… Подробнее
Почему бывший президент «Алросы» Сергей Выборнов недоволен купленной за $10,8 млн в Сингапуре элитной недвижимостью / 24.11.2017
Почему бывший президент «Алросы» Сергей Выборнов недоволен купленной за $10,8 млн в Сингапуре элитной недвижимостью
Бывший глава алмазодобывающей компании «Алроса» Сергей Выборнов обратился в суд … Подробнее
Супруга скандального главы фонда Inventure Partners Азатяна разоряет подруг бриллиантовыми «фенечками» / 24.11.2017
Супруга скандального главы фонда Inventure Partners Азатяна разоряет подруг бриллиантовыми «фенечками»
Муж и жена, как известно, одна сатана. Вот и в семье управляющего партнера фонда… Подробнее
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Где больше всего бандитов и коррупционеров?








Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте