Куратором Вінницької області від Саакашвілі став Катеринчук

0

Куратором Вінницької області від Саакашвілі став Катеринчук
Куратором Вінницької області від Саакашвілі став Катеринчук
Читач написав на сайт: Приїзд Міхеїла Саакашвілі у політичне міжсезоння викликав неабиякий ажіотаж – Будинок офіцерів ледь вмістив понад 1000 вінничан та приїжджих, які прийшли на презентацію у Вінниці «Руху За Очищення».
 

Читач написав на сайт:

Пересічні громадяни очікували почути перелік першочергових заходів для подолання корупції. Обізнані у політичній ситуації – заклики про формування нової політичної сили, яка ці гасла реалізує. Охочі до сенсацій журналісти – звинувачення влади у корупції та заклики до негайних дій.

Певною мірою, все це було. І – негайно відображено на вінницьких інформаційних ресурсах (бажаючі знайти детальну інформацію, як у режимі “онлайн”, так і у форматі аналітики, такі відомості обов’язково знайдуть). Але не зовні сенсаційні заяви визначали основну тематичну лінію заходу.

Уважні спостерігачі обов’язково знайдуть деякі неприховані факти, які виставлятимуть форум у дещо іншому руслі, ніж від нього очікували.

Саакашвілі приїхав не сам. А з народними депутатами Чумаком і Лещенком, обидва – з фракції “Блоку Петра Порошенка”. Саме ці нардепи виступали перед самим Саакашвілі. Одним з головних об’єктів уваги присутніх ЗМІ був перший ряд залу, в який організатори форуму ввічливо просили вінничан не займати місця, аргументували що цей ряд залишили для «команди Саакашвілі». І саме поява когось з відомих вінничан в складі «команди Саакашвілі» дала б відповідь на головне питання останніх днів вінницького політикуму – кого Міхеїл Ніколозович бачить керівником майбутнього партійного осередку Вінницької області. І екс-президент Грузії зміг здивувати вінницькі ЗМІ таким вибором.

Факт перший – київський куратор Руху за очищення

Сподівання деяких місцевих “політиків”, що вдасться “підім’яти” під себе ще не створену партійну організацію екс-президента Грузії – провалилися. Проект відкритий для активістів, але закритий для “політичних заробітчан”. Звідси – істеричні дописи у соціальних мережах, на кшталт, “мене не помітили!”. Виявилось, що команда Саакашвілі в цілому сформована. На форумі був присутній лідер Європейської партії України Микола Катеринчук. Зрештою поява Катеринчука на форумі Саакашвілі, якого посадили в перший ряд поруч з хедлайнером «Руху за Очищення» Віктором Чумаком, розставила крапки на «і» стосовно активності його вінницького партійного осередку останнім часом. У Вінниці вже тиждень збирають підписи за відставку уряду Яценюка з наметів «Європейської партії». На площі перед Будинком офіцерів в день проведення форуму стояло теж два намети – один намет власне самого «Руху за Очищення», другий «Європейської партії». В обох наметах активісти збирали підписи за відставку Яценюка. І звісно це не самодіяльність, а з огляду на сам форум – погоджена позиція двох політиків. Якщо брати до уваги політичний досвід всіх топових українських політичних партій такі однозначні рухи віп-політиків вказують на так зване кураторство над областю в особі Катеринчука, який декілька разів обирався до Верховної Ради від Вінницької області. До того ж ще після першого Антикорупційного форуму в Києві такі поважні видання як «BBC-Україна» та «Українська правда» наголошувала, що свою партію Саакашвілі планує будувати на основі «Європейської партії».

http://www.bbc.com/ukrainian/politics/2015/12/151223_saakashvili_forum_vc

http://www.pravda.com.ua/articles/2015/12/21/7093229/

Голова обласного осередку партії Саакашвілі

Єдиним з відомих вінничан, хто був в першому ряду «команди Саакашвілі» вінницькі журналісти ідентифікували радника вінницького губернатора, політтехнолога Миколу Філонова – на фото сидить між нардепом Віктором Чумаком та Миколою Катеринчуком. Його ж одразу й «записали» в майбутні керівники партійного осередку Саакашвілі у Вінниці. На сьогодні про нього відомо, що в 2102 році він балотувався до Верховної Ради, був засновником декількох медіапроектів, а на останніх місцевих виборах 2015 року був одним з керівників обласного виборчого штабу «Блока Петра Порошенка».

Отже, судячи з чіткої організації заходу у Вінниці, ключових фігур, які були там присутні «Рух За Очищення» – жодним чином не “аматорство”, яке бажають бачити ті, хто завів на нього декілька десятків жінок похилого віку (щоб рекламувати самого себе?). Це – черговий, і дуже вдалий проект саме тієї команди, яка без зайвого галасу видаляє з влади корупційні елементи. Насамперед – з уряду Яценюка. Говорити про такі речі публічно не прийнято. Але усі розуміють, що така робота ведеться.

Акценти Саакашвілі

На чому акцентував увагу потенційних прихильників у сфері боротьби з корупцією Саакашвілі? На тому самому уряду, який має підтримку у колах як “Батьківщини”, так “Радикальної партії Олега Ляшка”. Це, знову ж таки, посилює позиції президентської фракції у Вінниці, але послаблює місцевих політиків, які за квотами отримали посади в обласній рад та облдержадміністрації.

Висновки з цих фактів.

  1. Саакашвілі буде створювати партію і претендувати на лідерство;
  2. Базою для цієї партії на Вінниччині стануть незаплямовані молоді активісти та політики, адже нікого з чиновників, вічних перебіжчиків та поплічників кожної нової партії влади в авангарді форуму помічено не було;
  3. Вінницьких “вічних опозиціонерів” від процесу уже усунуто і не буде допущено ніколи.

Процес починається. І на його шляху можливі будь-які несподіванки. Проте перший крок зроблено.

Автор: громадський діяч Олександр Молдован

20minut.ua


Теги статьи:
Распечатать Послать другу
comments powered by Disqus
Банкинг Игоря Юсуфова: деньги ВТБ и аффилированный заём? / 11.12.2017
Банкинг Игоря Юсуфова: деньги ВТБ и аффилированный заём?
Одним из наших ключевых героев стал миллиардер из списка Forbes, владелец группы… Подробнее
Проворовавшийся олигарх Жеваго хочет купить телеканал Яценюка / 04.12.2017
Проворовавшийся олигарх Жеваго хочет купить телеканал Яценюка
Народный депутат и украинский олигарх Константин Жеваго намерен приобрести телек… Подробнее
Экспобанк - финансовая пирамида Игоря Кима / 04.12.2017
Экспобанк - финансовая пирамида Игоря Кима
Банкир переступает стоп-линию? Его финансовая пирамида идёт к краху? Подробнее
Экс-министра энергетики Игоря Юсуфова обвиняют в заказном убийстве известного бизнесмена / 03.12.2017
Экс-министра энергетики Игоря Юсуфова обвиняют в заказном убийстве известного бизнесмена
На минувшей неделе австрийский суд отказался экстрадировать в Россию одного из с… Подробнее
Воровство, грабежи и убийства: как львовский бандит Ростислав Кисиль умело маскируется под уважаемого бизнесмена / 29.11.2017
Воровство, грабежи и убийства: как львовский бандит Ростислав Кисиль умело маскируется под уважаемого бизнесмена
Уже почти месяц прошел с тех пор, как трудовой коллектив государственного предпр… Подробнее
Владимир Ресин - отец тотальной коррупции и кумовства / 28.11.2017
Владимир Ресин - отец тотальной коррупции и кумовства
25 апреля 2014 года участники дорожного движения и прохожие на столичном Кутузов… Подробнее
Модульбанк выгодный банк для торговли инсайдами ЦБ или просто место, где Аветисян может отсидеться / 26.11.2017
Модульбанк выгодный банк для торговли инсайдами ЦБ или просто место, где Аветисян может отсидеться
Интернет-услуги все больше проникают в банковский бизнес. Не обошло увлечение со… Подробнее
Почему бывший президент «Алросы» Сергей Выборнов недоволен купленной за $10,8 млн в Сингапуре элитной недвижимостью / 24.11.2017
Почему бывший президент «Алросы» Сергей Выборнов недоволен купленной за $10,8 млн в Сингапуре элитной недвижимостью
Бывший глава алмазодобывающей компании «Алроса» Сергей Выборнов обратился в суд … Подробнее
Супруга скандального главы фонда Inventure Partners Азатяна разоряет подруг бриллиантовыми «фенечками» / 24.11.2017
Супруга скандального главы фонда Inventure Partners Азатяна разоряет подруг бриллиантовыми «фенечками»
Муж и жена, как известно, одна сатана. Вот и в семье управляющего партнера фонда… Подробнее
loading...
Загрузка...
loading...
Загрузка...
Все статьи
Последние комментарии
Наши опросы
Где больше всего бандитов и коррупционеров?
Показать результаты опроса
Показать все опросы на сайте